Ücretsiz Tarot

Aşağıda belirttiğimiz açılım anlamlarına baktıktan sonra sayfanın altında bulunan masada açılımınızı ve kartlarınızı seçip fal sonucunuzu alabilirsiniz.

Tek Kart Açılımı

Tek kart tarot açılımı, sorduğunuz soruya olumlu ya da olumsuz bir yanıt almak için bakılır. Önemli bir karar aşamasındaysanız; ikilemde kaldığınız ya da aklınızı kurcalayan konular var ise fikir vermesi açısından bu açılım tercih edilir.

3 Kart Açılımı

Üç kart tarot açılımı, en eski yöntemlerden biridir. Bu açılımda GEÇMİŞ, ŞİMDİ ve GELECEK olmak üzere üç farlı pozisyon vardır ve seçtiğiniz kartın anlamı geldiği SIRAYA göre değişiklik gösterir.

Bu açılım içinde bulunduğunuz döneme GENEL bir bakış açısı sağlar. Ya da aklınızdaki soru çerçevesinde de yorumları değerlendirebilirsiniz.

7 Kart Açılımı

Mistik yedi rakamı ile yapılan açılımda kartlar at nalı ya da yeniay tabir edilecek bir şekilde dizilir. Doğrudan cevap almak istediğiniz konular hakkında yedi kart ile açılımı tercih edebilirsiniz. En iyi sonucu almak için sorduğunuz sorunun net olması önemli bir ayrıntıdır.

10 Kart Celtic Açılımı

Arka planda kalan konular ve gelecek hakkındaki konuların aydınlatılması ile sorunların arkalarında yatan nedenlerin ortaya çıkarılmasını içermektedir.
Keltik çapraz, eski çağlardan günümüze ulaşmış en tanınmış açılım sistemidir. Eğer belirli bir soru türü için hangi açılım sisteminin kullanılması gerektiğinden emin değilsek, böyle kuşkulu anlarda Keltik Tarot Falını kullanabilirsiniz.
Açılım:

Tarot Kartlarınızı Belirleyin
10 Kart Seçin